Witamy w dziale informacji o spotkaniach i imprezach.

Zarejestrowani użytkownicy mogą przesyłać informacje o imprezach.

Dodaj informację o spotkaniu / imprezie.

---------------------------------------------------------------

mor rafPierwsza edycja Forum odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni oraz w Hali Gdynia Arena 25 i 26 czerwca 2018 roku.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezes Rady Ministrów. Partnerami Forum są: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W imieniu Zarządu Łódzkiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych zapraszamy na wyjątkowy koncert włoskich artystów Andrea Carri, Mario Wojtowicz, Francesco Camminati, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 28.10.2017 o godzinie 15:00 w Galerii Artystycznej Łódzkiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych przy ul. Piotrkowskiej 17 w Łodzi.

ĆwiczeniaW dniach13-15 listopada 2015 roku odbyły się ćwiczenia Sztabu Ratownictwa SKSR

"MIĘDZYRZECZ 2015".

W ćwiczeniach wzięły udział jednostki ratownictwa społecznego, wojskowego, medycznego, straży pożarnej oraz ratownicy z Niemiec.

Zobacz zdjęcia z ćwiczeń...

 

------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w spotkaniu dotyczącym opracowywania Programu włączenia społeczności lokalnej przy ubieganiu się Rzeczpospolitej Polskiej o przyznanie praw do organizacji wystawy EXPO International 2022 w Łodzi. Spotkanie odbędzie się 24 sierpnia 2015 r. w Domu Literatury przy ulicy Roosevelta 17 w godzinach 14.00-17.00.

"Zdobywamy Górę Kamieńsk" - rejestracja uczestników

20150816kamiensk
W dniu 16 sierpnia 2015 r. AKADEMIA PANA GRZEŚKA wraz z FUNDACJĄ AKTYWNEJ REHABILITACJI już po raz trzeci organizują imprezę integracyjno-sportową dla osób z niepełnosprawnością pod nazwą „Zdobywamy Górę Kamieńsk”. Jest to jedna z najważniejszych i bez wątpienia najbardziej widowiskowych imprez integracyjnych w kraju. W pierwszej edycji udział wzięło 60 wózkowiczów, w drugiej ponad 120 i dwa razy tyle wolontariuszy. Wydarzenie cieszy się co raz większą popularnością gromadząc uczestników nie tylko z Polski ale i z Europy.

Kontakt: Pełnomocnik Regionu Łódzkiego Monika Mazur 509 447 072

Już dziś zarejestruj się jako uczestnik lub wolontariusz! Zapraszamy do uczestnictwa. Rejestracja: 
http://akademiapanagrzeska.pl/component/k2/item/213-zdobywamy-gore-kamiensk-iii-edycja-ruszyly-zapisy.html 

Zobacz plakat...

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż prowadzone są prace związane z procesem ubiegania się przez Rzeczpospolitą Polską o przyznanie prawa organizacji Międzynarodowej Wystawy EXPO w Łodzi w roku 2022. Tematem wiodącym Wystawy będzie rewitalizacja obszarów miejskich, stanowiąca jedno z kluczowych wyzwań rozwojowych Polski, które w najbliższych latach będzie zyskiwać na znaczeniu.

W chwili obecnej Urząd Miasta Łodzi realizuje z firmą Deloitte Consulting S.A. projekt pn. „Przygotowanie Studium Wykonalności, Strategii Promocji i Aplikacji przy ubieganiu się Rzeczpospolitej Polskiej o przyznanie praw do organizacji wystawy International EXPO 2022 w Łodzi”.

KONKURS WIEDZY O KRWIODAWSTWIE

rckik01 

Zapraszamy do udziału!!! 

2 edycja Konkursu „Wiedzy o Krwiodawstwie” zapraszamy uczniów do udziału w kolejnej edycji konkursu „Wiedzy o Krwiodawstwie” konkurs zostanie przeprowadzony w :

  • siedzibie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi w dniu 10.04.2015r. w godz.10:00

  • punkcie pobrań w Bełchatowie w dniu 13.04.2015r. w godz. 11:00...

  • punkcie pobrań w Sieradzu w dniu 9.04.2015r. w godz.10:30

  • punkcie pobrań w Zduńskiej Woli w dniu 8.04.2015r. o godz. 10:30